3 powody dlaczego warto kupić u nas narzędzia! np. Gwoździarki Pneumatyczne

Gwoździarki Pneumatyczne

Gwoździarki Pneumatyczne – kliknij aby zobaczyć 

Zastanawiasz się, którą firmę związaną z branżą producentów wyrobów z drewna wybrać? Nie ulega wątpliwości, że firm o podobnym charakterze jest bardzo dużo. Żeby jednak nie żałować swojej decyzji, powinieneś się poważnie zastanowić!

Dlaczego Sterpol?

Firma Sterpol jest obecna na rynku od 2003 roku. Oznacza to, że przez czternaście lat nasi pracownicy bez wytchnienia szlifowali swoje kompetencje, aby móc udzielić wsparcia nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Lata pracy z konsumentem oraz doświadczenia sprawiły, że nasza pasja do wyrobów drewnianych wzrosła w znacznym stopniu, a praca stała się prawdziwym sposobem na życie. Wcześniej zdobyte doświadczenie w budowach domów sprawiło, że nasz warsztat od samego początku był na poziomie zadowalającym, a to z kolei w znacznym stopniu ułatwiło nam pracę.

Współpracujemy z…

W dniu dzisiejszym firma Sterpol ma na swoim koncie nawiązanie współpracy z naprawdę dużą liczbą producentów. Współpracujemy z takimi markami jak Duo-Fast, Paslode, Toolmatic, Haubold, Omer, Max, Tjep, Festool, Basso, Spit, Mitek, Randek, Simpson Strong-Tie, Trelleborg oraz Eurotec.

Lista naszych wspólników bez wątpienia robi ogromne wrażenie. Dla nas jest to zdecydowanie ogromne wyróżnienie i coraz większe możliwości dla rozwoju firmy.

Co oferujemy?

W naszej ofercie mamy niezwykle bogatą paletę łączników do wszelkich urządzeń dostępnych w firmie Sterpol. Mowa tu między innymi o gwoździach, wkrętach, zszywkach i tym podobnych. Oferujemy również okucia ciesielskie łącznie z kotwami mechanicznymi oraz chemicznymi. W naszym sklepie znajdziecie Państwo również uszczelki, podkładki wyrównujące oraz kliny dla budownictwa drewnianego. Nasza oferta nie zawiedzie również w przypadku akcesoriów pneumatycznych; posiadamy bowiem kompresory, przewody, stacje uzdatniania powietrza, szybkozłącza oraz wtyczki.

Jednak najważniejszą ofertą jaką mamy dla Państwa przygotowaną to szeroki wachlarz, gwoździarki pneumatyczne, zszywacze pneumatyczne, sztyfciarki pneumatyczne, gwoździarki gazowe, zszywacze gazowe, sztyfciarki gazowe,

 

Jeśli czują się Państwo przekonani do oferty, serdecznie zapraszamy do zakupu naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że spełnimy wymagania nawet najbardziej sceptycznych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pomagamy w doborze urządzeń
Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia lub nie wiesz dokładnie jakie akcesoria będą pasować do urządzeń, której już posiadasz nie czekaj...
+48 67 215-12-68
Zadzwoń a my postaramy się Ci pomóc.
Lub napisz do nas wiadomość
Pomagamy w doborze urządzeń
Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia lub nie wiesz dokładnie jakie akcesoria będą pasować do urządzeń, której już posiadasz nie czekaj...
+48 67 215-12-68
Zadzwoń a my postaramy się Ci pomóc.
Lub napisz do nas wiadomość
[wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę."]