Jak samodzielnie obić stare meble ? DIY, czyli skrót od…

Jak samodzielnie obić stare meble

Jak samodzielnie obić stare meble

DIY, czyli skrót od Do It Yourself (Zrób To Sam) to ostatnimi czasy naprawdę gorący temat. Powoli odkrywamy, że tak naprawdę wszystko, co oferują nam sklepy jesteśmy w stanie stworzyć samodzielnie. Dociera do nas, że każdy produkt sklepowy wyszedł spod (przy dobrych wiatrach) ludzkiej ręki. Częściej jednak artykuły sklepowe tworzone są przez maszyny. Dzięki temu zaczęliśmy doceniać produkty wykonywane ręcznie: widzimy bowiem, że są one bardziej trwałe. Mało tego mamy świadomość, że każda z rzeczy stworzona przez człowieka ma absolutnie indywidualny charakter! Przecież na dwóch ręcznie robionych filiżankach ciężko znaleźć identyczny wzór, prawda?

Niemniej jednak nie o filiżankach chciałam dziś z Wami porozmawiać. I nie o zdobionych bombkach, chociaż tematyka świąteczna owija nas zewsząd od początku listopada.

Pomówmy o tworzeniu własnych mebli, czyli ponownie temat jak samodzielnie obić stare meble

Wszyscy dobrze wiemy, jak modne na przełomie ostatnich lat stało się tworzenie mebli z palet. Świetnym i często wykorzystywanym przez dekoratorów wnętrz patentem jest również renowacja starych mebli. Czasami wystarczy pomalować starą meblościankę na modny kolor i wnętrze domu okazuje się być nie do poznania!

Czasami wystarczy również obić nasze stare meble, aby mieszkanie uzyskało zupełnie nowy, bardzo indywidualny look. I to właśnie jest sedno dzisiejszego tematu.

Żeby obić stare krzesło wcale nie musicie wzywać tapicera. Fakt – jemu zapewne tego typu rewolucja pójdzie o wiele szybciej i sprawniej; w końcu jest to jego chleb powszedni. Aby dokonać renowacji starego krzesła wystarczy nam duża ilość materiału, łączniki, gwoździe, wkręty, młotek oraz wszelkiego rodzaju narzędzia, które każdy z nas ma w domu!

Do obicia krzesła wybranym przez nas materiałem zdecydowanie przydadzą się również bardziej profesjonalne narzędzia, jednak nie są one koniecznie. Niemniej jednak jeśli posiadacie w swojej szafie gwoździarkę, wkrętarkę lub sztyfciarkę, Wasza praca będzie zdecydowanie szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza.

Sprawdź naszą kategorię z potrzebnymi Ci narzędziami – https://sterpol.pl/kategoria-produktu/narzedzia-pneumatyczne/sztyfciarki-pneumatyczne/

Kilka Produktów, które mogą Ci się przydać – Szyfciarka Pneumatyczna 1

Kilka Produktów, które mogą Ci się przydać – Szyfciarka Pneumatyczna 2

Kilka Produktów, które mogą Ci się przydać – Szyfciarka Pneumatyczna 3

Kojarzysz ten stary fotel, który od lat stoi na strychu? Najwyższa pora dać mu nowe życie! Do roboty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pomagamy w doborze urządzeń
Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia lub nie wiesz dokładnie jakie akcesoria będą pasować do urządzeń, której już posiadasz nie czekaj...
+48 67 215-12-68
Zadzwoń a my postaramy się Ci pomóc.
Lub napisz do nas wiadomość
Pomagamy w doborze urządzeń
Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia lub nie wiesz dokładnie jakie akcesoria będą pasować do urządzeń, której już posiadasz nie czekaj...
+48 67 215-12-68
Zadzwoń a my postaramy się Ci pomóc.
Lub napisz do nas wiadomość
[wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę."]