Firma STERPOL w zakresie swojej działalności, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferuje wiele maszyn i urządzeń do produkcji domów i więźb dachowych.

Oferta zawiera głównie produkty znanych i renomowanych firm jak RANDEK, MITEK i innych. Są to w szczególności stoły do prefabrykacji ścian, stropów i dachów domów w konstrukcji szkieletu drewnianego, a  także kompletne stanowiska do produkcji wiązarów dachowych (piły, prasy typu C, stoliki,  prasy stołowe).

W ofercie są również urządzenia dodatkowe takie jak: odciągi  stanowiskowe, pionowe piły formatowe, kompresory i inne niezbędne urządzenia.

Jesteśmy również dostawcą automatycznych głowic zbijających TOOLMATIC, montowanych na stacjach do zbijania ramy, jak również do zszywania płyt pokrycia ścian w ciągu linii  automatycznych firmy RANDEK i WEINMANN.

Dostarczone przez firmę STERPOL urządzenia  pracują między innymi u największych producentów w kraju i za granicą. Nabyte w  ciągu  wielu lat doświadczenie w tej dziedzinie, pozwala naszej firmie pewnie wchodzić w okres  automatyki i nowoczesnych technologii

Zapraszamy do współpracy!

20160419_124825_2