O Firmie

Firma STERPOL jest obecna  na rynku związanym z branżą producentów wyrobów z drewna od początku 2003 roku. Firma powstała na bazie wcześniejszych doświadczeń zdobytych przy budowie domów w konstrukcji lekkiego szkieletu drewnianego i bala oraz innych konstrukcji z drewna. Te doświadczenia pozwoliły w połowie lat 90-tych wprowadzić na rynek krajowy narzędzia amerykańskiej firmy DUO-FAST. Obecnie w naszej ofercie znajduje się cała gama narzędzi pneumatycznych, gazowych i elektrycznych takich marek jak : DUO-FAST, PASLODE, TOOLMATIC, HAUBOLD, OMER, MAX, TJEP, FESTOOL, BASSO, SPIT i innych. Współpracujemy również z takimi renomowanymi markami jak MITEK, RANDEK, SIMPSON STRONG-TIE, TRELLEBORG, EUROTEC i wiele innych. Oferta nasza obejmuje również maszyny, urządzenia i całe linie do produkcji domów prefabrykowanych firmy RANDEK, a także do prefabrykacji wiązarów dachowych firmy MITEK i RANDEK. Oferujemy narzędzia i całą gamę łączników dla producentów różnego rodzaju wyrobów z drewna, a w szczególności takich jak: domy drewniane, dachy, wiązary dachowe, stolarka otworowa, opakowania, galanteria ogrodowa, meble, trumny  itp. Posiadamy własny punkt serwisowy, w którym prowadzone są naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

W naszych magazynach znajdą Państwo bogaty wybór łączników do wszystkich urządzeń, które są w naszej ofercie, jak również do większości narzędzi będących na rynku. Są to m.in. gwoździe do wielu zastosowań, o różnych rodzajach i kątach łączenia; wszystkie rozmiary zszywek i sztyftów, blach falistych oraz wkrętów. Oferujemy także okucia ciesielskie, łącznie z kotwami mechanicznymi i chemicznymi; wszelkiego rodzaju  uszczelki, podkładki wyrównujące i kliny dla budownictwa drewnianego. Mamy również w ofercie wszelkiego rodzaju akcesoria pneumatyczne, począwszy od kompresorów, przewodów, stacji uzdatniania powietrza, aż po szybkozłącza i wtyczki.

Ponadto firma STERPOL wielokrotnie była organizatorem szkoleń i konferencji tematycznie dotyczących budownictwa i konstrukcji drewnianych, z których skorzystało wielu naszych klientów

Zapraszamy do współpracy!

X