Gwoździarki gazowe do deskowania
Blog

Jaka gwoździarka do deskowania

Gwoździarka do deskowania połaci dachowych musi spełniać kilka podstawowych warunków.

Z uwagi na to, że tego typu prace wykonywane są na dachu, powinno się szukać rozwiązań bezprzewodowych, co znacząco poprawi wygodę i bezpieczeństwo w trakcie montażu. Narzędzie powinno być możliwie lekkie i poręczne oraz umożliwiać długotrwałą pracę bez schodzenia z dachu.

Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/90 GAS 3G to najnowszy produkt uznanej wśród dekarzy marki TJEP, który spełnia wszystkie powyższe warunki. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie nie męcząc ręki. Wydajny litowo jonowy akumulator o dużej żywotności zapewnia ciągłość pracy. Narzędzie wyposażone jest w system szybkiego ładowania gwoździ, beznarzędziową regulację głębokości wbijania oraz wygodny uchwyt do zawieszenia przy pasie.

Gwoździarka przystosowana jest do wbijania gwoździ w długościach od 50 do 90 mm, a więc rozmiarów najczęściej stosowanych przy deskowaniach.

Powyższe właściwości wraz z niezawodnością i niewielkimi kosztami eksploatacji czynią gwoździarkę TJEP GRF 34/90 GAS 3G doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalistów wykonujących deskowania połaci dachowych.

X