Gwoździarki Tjep
Blog

Trzecia generacja gwoździarek Tjep

Trzecia generacja gwoździarek Tjep z oznaczeniem 3G to następca popularnej serii 2G, która dzięki swojej niezawodności i jakości zdobyła rzesze fanów.

Nowe modele już na pierwszy rzut oka wyróżniają się opływowym, smukłym kształtem obudowy oraz optymalnym wyważeniem.

Doskonale wyprofilowana rączka z gumowym uchwytem zapobiega ślizganiu się narzędzia w ręce co pozwala na pewne trzymanie i precyzyjne operowanie gwoździarką, nie męcząc przy tym ręki.

Przekłada się to na sprawniejsze wbijanie z mniejszym wysiłkiem, podnosząc jednocześnie estetykę wbijanych gwoździ.

Nowe wydajniejsze akumulatory litowo-jonowe pozwalają wstrzelić około 8 000 gwoździ na 1 ładowaniu (to 2x więcej niż poprzednie modele), a o ich wyczerpaniu informuje dioda sygnalizacyjna.

Funkcja szybkiego ładowania umożliwia w ciągu 2 minut naładować baterię na 200 strzałów w awaryjnych sytuacjach.

Gwoździarki pozwalają na płynną, beznarzędziową regulację głębokości wbijania oraz szybkie ładowanie zasobnika gwoździ wymagające zaledwie dwóch ruchów ręki.

Posiadają przy rękojeści specjalny hak, dzięki któremu można je zawiesić do pasa zwalniając ręce operatora dając większą swobodę ruchu oraz zapewniając większe bezpieczeństwo zwłaszcza podczas prac na wysokości.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nowymi modelami poniżej lub kontakt z nami w celu doboru odpowiedniego narzędzia w zależności od potrzeb i wykonywanych prac.

tel +48 67 215-12-68 lub mail: sterpol@op.pl aby dobrać odpowiednie urządzenie pod Twoje potrzeby.

X